WhatsApp ile Soru Sor 0531 783 74 72
Randevu İçin 0531 783 74 72

BİZİ TANIYIN

Kurtköy Ersoy Hastanesi bünyesinde 2013 yılında faaliyet göstermeye başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü, uzman hekim kadrosuyla diş hekimliğinin tüm branşlarında hizmet vermektedir. Kliniğimiz 2018 yılında yenilenen dinamik ekibi ve cihazlarıyla modern diş hekimliği uygulamalarının multidisipliner anlayışla gerçekleştirildiği bir diş hastanesi formatına kavuşmuştur.
Kliniğimizde genç, dinamik ve deneyimli hekimlerden oluşan bir kadroyla tüm diş hekimliği konularında ihtiyaçlarınıza cevap vermeye çalışıyoruz. İşimizi yaparken dijital teknolojileri, A sınıf kaliteli malzemeleri, son teknoloji sistemleri kullanıyor, uluslararası sterilizasyon gerekliliklerini yerine getiriyoruz. Mesleğimizle ilgili dünyadaki çağdaş gelişmeleri yakından takip ediyor, düzenli olarak eğitimlere katılarak bilgilerimizi güncelliyor ve tüm yenilikleri kliniğimizde uyguluyoruz. İlk muayeneden tedavi sonrası kontrollere kadar her aşamayı büyük bir titizlikle yönetiyor, yaptığımız tedavilerin uzun dönem takibi ve mevcut ağız sağlığının korunması gayesiyle tedavisi biten hastalarımızla sürekli temas halinde kalıyoruz.

Hedefimiz, kendinizi güvende hissedeceğiniz, güler yüzle dostça karşılanacağınız bu klinik ortamında etik, hasta haklarına saygılı, en doğru medikal, fonksiyonel ve estetik tedaviyle buluşmanızdır. Tedavilerimizde başarının önemli bir kısmını hekim hasta arasındaki pozitif iletişim ve işbirliği olduğunu biliyor ve bize güvendiğiniz için teşekkür ediyoruz. Sağlıkla gülümsemeniz dileğiyle…

Diş Hekimi Esra Kaya
Klinik Sorumlusu

MİSYONUMUZ

Tüm hekimlerimiz, tam donanımlı hastanemizde ‘Önce insan’ ilkesiyle sizlere en kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmetini sunmak için çalışmaktadırlar. Mutluluğunuz bizlerin en önemli motivasyon kaynağıdır.

Her zaman yanınızda

Her zaman yanınızda

Her daim yanınızda olmak ve kendinizi güvende hissedebilmeniz en büyük hedeflerimizdendir.

Sürekli takip

Sürekli takip

Hastalarımızı sürekli olarak takip ediyor ve tedavi sürecini onlar için kontrol altında tutuyoruz.

Sürekli eğitim

Sürekli eğitim

Öğrenmenin gücüne inanıyor ve tüm yeni teknoloji ve trendleri takip ederek sizler için hep güncel olmaya çalışıyoruz.

Nitelikli Diş Hekimleri

Nitelikli Diş Hekimleri

Bünyemizde çalışan alanında kendisini kanıtlamış, nitelikli diş hekimleri ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz

Pazartesi - Cumartesi

  • P.tesi – Cuma 09:00 – 21:00
  • C.tesi 09:00 – 17:00
Randevu için0531 783 74 72
Merak ettiğiniz tüm sorular ve randevu almak için bizi arayın

Diş Hekimlerimiz